Didmeninė prekyba bižuterija ir suvenyrais

Adatos

Antpirščiai

Apyrankės

Auskarai

Blakstienos

Dėžutės

Dildės

Diržai

Elastinė juostelė

Furnitūra

Grandinėlės

Gumytės

Kabliukai

Karoliai

Komplektai bižuterijos

Krabai

Lankeliai

LED šviestuvas

Pakabukai

Paveikslas schema

Paveikslėliai

Pincetai

Piniginės

Sagučiai

Siūlai

Siūlo įverėjas

Siūlų ardiklis

Siuntimo mokestis

Siuvimo metras

Siuvinėjimo paveiksliukai

Stoveliai

Šukos

Suvenyrai

Vąšeliai

Veido kaukės

Virbalai

Virvutės

Žiedukai

Žiogeliai

Žirklutės


Uždaroji akcinė bendrovė „Aukesta“ įkurta Elektrėnuose 2000 metais. Pagrindinė bendrovės veikla – didmeninė prekyba suvenyrais, bižuterija, įvairiais siūlais, adatomis. Didmenininkams siūloma daugiau kaip 2 000 skirtingų prekių. Įmonė importuoja prekes iš kitų šalių, tokių kaip Rusija, Kinija, Pakistanas ir platina šias prekes Lietuvoje, o nuo 2007 metų pabaigos ir Latvijoje. Efektyvią didmeninę prekybą užtikrina išvystyta logistikos sistema. Bendrovė prekes pristato į parduotuves ar kitas klientų pageidaujamas vietas mikroautobusais. Šiuo metu įmonė turi įsigijusi tris mikroautobusus. Prekės sandėliuojamos 2008 metais išnuomotose patalpose Žebertonyse, vos keli kilometrai nuo Elektrėnų, kurių plotas apie 420 kvadratinių metrų. UAB „Aukesta“ Lietuvoje turi virš 400 klientų, o Latvijoje apie 100 ir jų skaičius nuolatos auga.


Pagrindinė šios bendrovės vizija yra būti patikima įmone Lietuvos ir Latvijos didmeninės prekybos rinkoje, siekiant veiklos kokybės ir tobulumo. UAB „Aukesta“ siekia, kad profesionaliu darbu bei didelėmis pastangomis būtų patenkinti klientų poreikiai, kad klientus ir bendrovę sietų ilgalaikė partnerystė ir profesinės veiklos principai taptų veiklos norma. Visa tai įpareigoja įmonę siekti profesinio tobulumo, gerinti paslaugų kompleksą, išmokti aktyviau nei iki šiol reaguoti į rinkos pokyčius.


Kadangi UAB „Aukesta“ dirba jauni ir entuziastingi žmonės, bendrovės darbo procesui gerinti yra nuolat siūlomos įvairios idėjos, stengiamasi tobulėti kaupiant žinias, analizuojant kebliausias situacijas, tikslingiau išnaudojamas darbo dienos laikas. Dėka gerų komunikavimo įgūdžių stengiamasi kuo profesionaliau aptarnauti bendrovės klientus, kad šie būtų visiškai patenkinti iki sandorio, ir po jo.


Taigi galima bendrai išskirti įmonės misiją, kuri yra - padėti klientams greitai ir patogiai įgyvendinti prekių įsigijimo operacijas, surasti finansiškai patrauklų sprendimą.

© UAB "Aukesta" 2018